speedcompany wypożyczalnia samochodów

Chip Tuning silnika benzynowego oraz diesla 

Śląsk, Katowice, Sosnowiec 

PODNIESIENIE MOCY SILNIKA


Chip tuning obejmuje elektroniczną zmianę oprogramowania sterowników silnika, która zwiększa moment obrotowy jednostki napędowej i poprawia jej osiągi, jednocześnie poprawiając ekonomikę jazdy. Prawidłowo wykonany chiptuning to nie tylko modyfikacja mocy silnika, ale również oszczędność paliwa i jeszcze niższa emisja spalin. Tym samym chiptuning to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne, które poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy. 


Wykonujemy chip tuning silników:


  • benzynowego;
  • diesla.  

Wszystkie nasze usługi zwiększenia mocy silnika, diagnostykę komputerową, serwis DPF, serwis ADBLUE, mechanikę samochodową oraz modyfikacje układów wydechowych wykonujemy w Katowicach ul. Roździeńskiego 188B


CHIP TUNNING 


Kierowców zainteresowanych modyfikacją mocy swoich pojazdów zapraszamy na profesjonalny chip tuning silnika w Katowicach. Wykonanie usługi poprzedza diagnostyka samochodowa, podczas której sprawdzamy, czy aktualny stan techniczny pojazdu pozwala na podniesienie mocy silnika. W przypadku wykrycia usterek uniemożliwiających bezpieczny dla pojazdu chip tuning oferujemy współpracę z profesjonalnym warsztatem mechaniki samochodowej VIP MONSTER GARAGE oraz warsztatem specjalizującym się w wykonywaniu customowych układów wydechowych XTREME PROJECT. Kompleksowo zadbamy o Twój samochód w jednym miejscu. 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Kreator Mocy z Warszawy która na polskim rynku funkcjonuje od 2001r. Wszystkie modyfikacje wykonywane są za pomocą oryginalnego sprzętu aktualizowanego na bieżąco co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. Wybierając nas macie pewność, że oddajecie samochód w ręce specjalistów. Obsługujemy prawie wszystkie marki samochodów osobowych oraz samochody dostawcze. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z katalogiem przyrostu mocy dla poszczególnych modeli wybranych marek na stronie https://www.kreatormocy.pl/katalog/  . W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub odwiedzić nasz warsztat w Katowicach, aby uzyskać więcej informacji o chip tuningu


Cennik przykładowych naszych usług zawiera najpopularniejsze prace, które wykonujemy na co dzień. Jeśli na poniższej liście nie ma usługi, która Państwa interesuje prosimy o kontakt. W treści wiadomości prosimy umieścić dane auta (model, silnik, moc, rok produkcji, typ skrzyni biegów, nr VIN) oraz informacje, jaki zakres prac Państwa interesuje. W odpowiedzi prześlemy kosztorys. Zapraszamy! 


 
 
Chip tuning – elektroniczne podniesienie mocy oraz momentu obrotowego od 700 PLN
Usunięcie filtra cząstek stałych – elektroniczne usunięcie filtra DPF lub FAP od 700 PLN
Wyłączenie elektroniczne i mechaniczne zaworu EGRod 250 PLN
Wyłączenie systemu SCR – elektroniczne usunięcie modułu SCR / Adblue od 500 PLN
Wyłączenie sondy lambdaod 300 PLN
Korekta dawki rozruchowej – eliminuje problem z rozruchem na ciepłym silnikuod 200 PLN
Zdjęcie limitera prędkościod 400 PLN
Diagnostyka komputerowaod 200 PLN
Przegląd przed zakupem auta – diagnostyka komputerowa, sprawdzenie grubości lakieru, przegląd zawieszenia, sprawdzenie wycieków płynów, kontrola osprzętu silnika, sprawdzenie układu hamulcowego500 PLN
(cena zależy od modelu auta, rocznika, typu sterownika)
 

Chip tuning: Śląsk


Chip tuning silnika benzynowego oraz diesla niesie za sobą szereg zalet, jeżeli chodzi o sprawność pracy silnika. Mimo że często możemy spotkać się z teorią, że wprowadzanie zmian w oprogramowaniu jednostki napędowej jest zarezerwowane dla samochodów sportowych, to w praktyce łatwo zauważyć, że dobrze wykonany chip tuning może nieść za sobą szereg korzyści dla użytkowników pojazdów osobowych czy dostawczych. Jednostka napędowa po chip tuningu cechuje się:


  • wzrostem mocy i momentu obrotowego,
  • lepszymi osiągami,
  • większą ekonomią jazdy dzięki obniżeniu spalania,
  • zmniejszeniem emisji spalin.
  • zmniejszenie ilości nagaru


W efekcie takie usprawnienia samochodu zapewniają większe bezpieczeństwo, ponieważ dzięki lepszym osiągom znacznie łatwiej jest włączyć się do ruchu czy wyprzedzić inny, wolniejszy pojazd. Dzięki obniżeniu spalania możemy również ograniczyć koszty codziennej jazdy.


Profesjonalny chip tuning: śląskie


Warto zastanowić się nad tym, jakie silniki są podatne na chip tuning. Wbrew pozorom zdecydowana większość samochodów bez problemu kwalifikuje się do modyfikacji oprogramowania. Dotyczy to zarówno benzynowych, jak i wysokoprężnych jednostek napędowych. Warunki Najbardziej podatne na chip tuning są turbodoładowane silniki, w których efekty zmian są naprawdę zaskakujące. Jednostki wolnossące również można poddać modyfikacjom, jednak w ich przypadku z reguły możemy liczyć na przyrost mocy na poziomie 5-10%. Zastanawiając się nad chip tuningiem silnika benzynowego lub diesla, warto zasięgnąć porady naszego eksperta, który doradzi, czy samochód można i czy warto poddać modyfikacjom. Zapraszamy do SPEED Company na Śląsku!


Chip tuning: Sosnowiec


SPEED COMPANY to gwarancja solidnie wykonanej pracy dzięki temu, że jesteśmy wyłącznym przedstawicielem KREATOR MOCY. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które zdobyliśmy, obsługując samochody wszystkich marek, posiadamy wiedzę i umiejętności, wyjątkowo potrzebne przy podnoszeniu mocy silników oraz innych czynności serwisowych. Poszukujesz sprawdzonego warsztatu w województwie śląskim (Tychy, Gliwice, ZabrzeJaworzno, Chorzów, Ruda Śląska, Świętochłowice ), który kompleksowo zajmie się Twoim samochodem? Zapraszamy do SPEED Company, gdzie przeprowadzimy profesjonalny chip tuning.


Katalog przyrostów mocy https://www.kreatormocy.pl/katalog/ 

 

Obszary działalności

Naszej firmy

Chip tuning

  • Chip tunning obejmuje elektroniczną zmianę oprogramowania sterowników silnika, która zwiększa moment obrotowy jednostki napędowej i poprawia jej osiągi, jednocześnie poprawiając ekonomikę jazdy. Prawidłowo wykonany chiptuning to nie tylko modyfikacja mocy silnika, ale również oszczędność paliwa i jeszcze niższa emisja spalin. Tym samym chiptuning to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne, które poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Wyłączanie filtrów DPF/FAP

  • Filtr cząstek stałych na ogół działa bez zarzutu, o ile samochód od czasu do czasu wyjeżdża na trasę, gdzie jest okazja do wypalenia cząstek stałych zalegających w filtrze. W przeciwnym razie zapchany filtr może znacząco upośledzać pracę samochodu. Usunięcie filtra cząstek stałych to radykalne rozwiązanie problemu, które poleca się przede wszystkim kierowcą poruszającym się w ruchu miejskim

Wyłączanie systemów Ad blue

  • Usuwanie AdBlue — na czym to polega? Usuwanie AdBlue w praktyce polega na programowym wyłączeniu SCR przy pomocy sterownika z indywidualną mapą. W tym przypadku mamy więc do czynienia z dezaktywacją wykonywaną na podobnej zasadzie jak przeprowadza się tuning elektroniczny dla podniesienia osiągów silnika.Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 515 850 515

Nawigacja