speedcompany wypożyczalnia samochodów

Chip tuning: Chorzów


Szukasz sposobu, aby Twoje auto było szybsze, bardziej dynamiczne i efektywne? Ze Speed Company to możliwe! Oferujemy specjalistyczne usługi chip tuningu dla samochodów benzynowych oraz z silnikiem Diesla, które przekształcą każdy pojazd, zwiększając jego moc i moment obrotowy, jednocześnie poprawiając efektywność paliwową. Nasza oferta jest skierowana zarówno do miłośników motoryzacji, jak i do Klientów z Chorzowa ceniących sobie ekonomiczną jazdę.


Profesjonalny chip tuning: oferta dla Klientów z Chorzowa


Chip tuning to proces modyfikacji oprogramowania sterującego silnikiem samochodu, który ma na celu zwiększenie jego mocy i momentu obrotowego. Dzięki tej usłudze samochód zyskuje na wydajności, poprawia się również efektywność spalania paliwa, co przekłada się na lepsze osiągi i bardziej dynamiczną jazdę za długich trasach. Przekonaj się, że nie są potrzebne inwazyjne zabiegi mechaniczne, aby móc zasuwać po drogach ekspresowych czy autostradach w okolicach Chorzowa.


Jakie korzyści daje chip tuning?


Przeprowadzenie chip tuningu w samochodzie pozwala odnieść szereg korzyści docenianych przez kierowców z Chorzowa i nie tylko. To przede wszystkim:

 • wzrost mocy silnika,
 • wzrost momentu obrotowego,
 • lepsze osiągi samochodu na drodze,
 • zwiększenie ekonomii jazdy z powodu mniejszego spalania paliwa,
 • obniżona emisja spalin.

Brak minusów i same plusy? Tak, pozostaje jednak jeszcze kwestia wyboru firmy realizującej usługę. Rzecz jasna zapraszamy do Speed Company — mamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz bogate portfolio zrealizowanych tuningów.


Dlaczego warto wybrać Speed Company?


Współpracując z naszym warsztatem, możesz liczyć na:

 • doświadczenie i profesjonalizm — posiadane przez nas wiedza i doświadczenie w branży gwarantują usługi najwyższej jakości,
 • personalizację — rozumiemy, jak unikalny jest każdy samochód i każdy Klient, dlatego dostosowujemy usługi do indywidualnych potrzeb,
 • zadowolenie — dążymy do tego, aby każda modyfikacja przynosiła wymierne korzyści i satysfakcję kierowcy.


Chip tuning: zacznij przygodę z wyższą wydajnością jazdy!


Chcesz poczuć prawdziwą moc swojego samochodu, pokonując trasy z Chorzowa do innych miast? Z chip tuningiem od Speed Company Twoje auto nabierze nowych, niespotykanych dotąd możliwości. Profesjonalny tuning pozwala wydobyć ukryty potencjał pojazdu, zapewniając mocniejszą i bardziej ekscytującą jazdę. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na konkretny termin i doświadczyć transformacji swojego samochodu. Odkryj, jak Speed Company może zmienić Twoje doświadczenia za kierownicą, oferując Ci najwyższą jakość usług i zadowolenie z jazdy.

 

Obszary działalności

Naszej firmy

Chip tuning

 • Chip tunning obejmuje elektroniczną zmianę oprogramowania sterowników silnika, która zwiększa moment obrotowy jednostki napędowej i poprawia jej osiągi, jednocześnie poprawiając ekonomikę jazdy. Prawidłowo wykonany chiptuning to nie tylko modyfikacja mocy silnika, ale również oszczędność paliwa i jeszcze niższa emisja spalin. Tym samym chiptuning to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne, które poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Wyłączanie filtrów DPF/FAP

 • Filtr cząstek stałych na ogół działa bez zarzutu, o ile samochód od czasu do czasu wyjeżdża na trasę, gdzie jest okazja do wypalenia cząstek stałych zalegających w filtrze. W przeciwnym razie zapchany filtr może znacząco upośledzać pracę samochodu. Usunięcie filtra cząstek stałych to radykalne rozwiązanie problemu, które poleca się przede wszystkim kierowcą poruszającym się w ruchu miejskim

Wyłączanie systemów Ad blue

 • Usuwanie AdBlue — na czym to polega? Usuwanie AdBlue w praktyce polega na programowym wyłączeniu SCR przy pomocy sterownika z indywidualną mapą. W tym przypadku mamy więc do czynienia z dezaktywacją wykonywaną na podobnej zasadzie jak przeprowadza się tuning elektroniczny dla podniesienia osiągów silnika.Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 515 850 515

Nawigacja