speedcompany wypożyczalnia samochodów

Chip tuning: Jaworzno


Niejeden kierowca pragnąłby poczuć czasami, jak jednostka napędowa jego auta nieco żywiej reaguje na działanie pedału gazu, niż ma to miejsce w standardowo skonfigurowanych silnikach. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że takie polepszenie osiągów pojazdu w większości przypadków nie stanowi problemu. Należy jedynie zadbać o to, żeby chip tuning zlecić profesjonalistom, którzy mogą pochwalić się fachową wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie. Tak jak ma to miejsce w Speed Company, gdzie kompleksowość usług, jak i duża wiedza praktyczna w zakresie tuningowania silników powodują zadowolenie wyjeżdżających od nas Klientów, również tych przyjeżdżających z Jaworzna. Sprawdź szczegóły!


Kto może zdecydować się na chip tuning?


Odpowiedź na to pytanie jest prosta — chip tuning jest dedykowany wszystkim właścicielom samochodów, którzy marzą o wykrzesaniu z ich silników nie tylko większej mocy, ale i polepszenia pracy jednostki napędowej. Takie wprowadzanie zmian w oprogramowaniu silnika niesie za sobą bowiem wiele innych korzyści oprócz poprawy samej dynamiki układu, wśród których wymienić można:

  • wzrost momentu obrotowego,
  • obniżenie spalania wpływające na bardziej ekonomiczne użytkowanie pojazdu,
  • aspekt proekologiczny, a więc mniejsza emisja spalin,
  • zmniejszona ilość nagaru.


Skuteczny chip tuning — Jaworzno


Ponadto wiedząc, że silnik naszego auta ma lepsze możliwości, czujemy się pewniej przy ewentualnej konieczności wyprzedzenia innych uczestników ruchu, co wpływa też na bezpieczeństwo jazdy. Pamiętać też trzeba, że taki chip tuning jest możliwy do wykonania zarówno w przypadku silników benzynowych, jak i wysokoprężnych. Cały proces powinien być poprzedzony odpowiednią diagnostyką auta, żeby mieć pewność, że nie ma żadnych przeszkód na drodze do podniesienia parametrów pracy układu napędowego. Tak właśnie podchodzimy do chip tuningu w Speed Company, a więc dokładnie i kompleksowo. W przypadku wykrycia usterek oferujemy współpracę z profesjonalnym warsztatem mechaniki samochodowej oraz firmą specjalizującą się w wykonywaniu układów wydechowych. Zapraszamy Klientów z Jaworzna do zapoznania się z pełną ofertą!


Chip tuning wcale nie jest zarezerwowany tylko dla samochodów sportowych, jak mogłoby się wydawać. Z warsztatu Speed Company wyjeżdżają ulepszone pojazdy różnego typu, również dostawcze, a ich kierowcy mogą cieszyć się bardziej dynamiczną i bezpieczniejszą jazdą. Zapraszamy właścicieli rozmaitych samochodów z Jaworzna do odwiedzenia naszego salonu.

 

Obszary działalności

Naszej firmy

Chip tuning

  • Chip tunning obejmuje elektroniczną zmianę oprogramowania sterowników silnika, która zwiększa moment obrotowy jednostki napędowej i poprawia jej osiągi, jednocześnie poprawiając ekonomikę jazdy. Prawidłowo wykonany chiptuning to nie tylko modyfikacja mocy silnika, ale również oszczędność paliwa i jeszcze niższa emisja spalin. Tym samym chiptuning to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne, które poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Wyłączanie filtrów DPF/FAP

  • Filtr cząstek stałych na ogół działa bez zarzutu, o ile samochód od czasu do czasu wyjeżdża na trasę, gdzie jest okazja do wypalenia cząstek stałych zalegających w filtrze. W przeciwnym razie zapchany filtr może znacząco upośledzać pracę samochodu. Usunięcie filtra cząstek stałych to radykalne rozwiązanie problemu, które poleca się przede wszystkim kierowcą poruszającym się w ruchu miejskim

Wyłączanie systemów Ad blue

  • Usuwanie AdBlue — na czym to polega? Usuwanie AdBlue w praktyce polega na programowym wyłączeniu SCR przy pomocy sterownika z indywidualną mapą. W tym przypadku mamy więc do czynienia z dezaktywacją wykonywaną na podobnej zasadzie jak przeprowadza się tuning elektroniczny dla podniesienia osiągów silnika.Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 515 850 515

Nawigacja