speedcompany wypożyczalnia samochodów

Chip tuning: Tychy


Chip tuning to proces modyfikacji oprogramowania sterującego silnikiem, który zwiększa jego moc i moment obrotowy. Dzięki temu auto lepiej się prowadzi, zużywa mniej paliwa, a także emituje mniej spalin. To nie tylko poprawa osiągów, ale też oszczędność i ekologia. Chip tuning możliwy jest zarówno w silnikach benzynowych, jak i diesla. Przynosi wiele korzyści dla aut sportowych, lecz także dla pojazdów osobowych czy dostawczych. Po modyfikacji oprogramowania silnika zyskujesz:


  • większą moc i moment obrotowy,
  • lepsze osiągi,
  • mniejsze spalanie, co oznacza oszczędność,
  • zmniejszoną emisję spalin.


Dzięki tym zmianom jazda staje się bezpieczniejsza i bardziej ekonomiczna. Łatwiej i sprawniej włączysz się do ruchu czy wyprzedzisz. Mniejsze spalanie to też niższe koszty eksploatacji.


Chip tuning dla miłośników szybkiej i komfortowej jazdy


Nasz warsztat znajduje się w Mysłowicach, jednak pracujemy z Klientami z całego Śląska, także z Tychów. Oferujemy profesjonalny chip tuning, który zawsze rozpoczynamy od dokładnej diagnostyki samochodowej – sprawdzamy czy auto jest gotowe na zwiększenie mocy. Jeśli znajdziemy jakieś usterki, które mogą przeszkadzać, pomożemy je naprawić. Obsługujemy większość marek samochodów osobowych i dostawczych. Masz pytania? Zadzwoń lub odwiedź nas. Dowiesz się więcej o chip tuningu i tym, jak możemy pomóc Twojemu autu.


W cenniku znajdziesz przykładowe usługi, ale jeśli szukasz czegoś innego – skontaktuj się z nami. Podaj dane auta (model, silnik, moc, rok produkcji, typ skrzyni biegów, nr VIN) i zakres prac, który Cię interesuje. Odpowiemy z kosztorysem. Serdecznie zapraszamy! SPEED Company to synonim jakości i doświadczenia. Obsługujemy auta wszystkich marek, co dało nam niezbędną wiedzę i umiejętności. Masz samochód w Tychach i szukasz solidnego warsztatu w swojej okolicy? Przyjdź do naszego znajdującego się w Katowicach warsztatu, to niedaleko. W SPEED Company zrobimy profesjonalny chip tuning Twojego auta.

 

Obszary działalności

Naszej firmy

Chip tuning

  • Chip tunning obejmuje elektroniczną zmianę oprogramowania sterowników silnika, która zwiększa moment obrotowy jednostki napędowej i poprawia jej osiągi, jednocześnie poprawiając ekonomikę jazdy. Prawidłowo wykonany chiptuning to nie tylko modyfikacja mocy silnika, ale również oszczędność paliwa i jeszcze niższa emisja spalin. Tym samym chiptuning to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne, które poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Wyłączanie filtrów DPF/FAP

  • Filtr cząstek stałych na ogół działa bez zarzutu, o ile samochód od czasu do czasu wyjeżdża na trasę, gdzie jest okazja do wypalenia cząstek stałych zalegających w filtrze. W przeciwnym razie zapchany filtr może znacząco upośledzać pracę samochodu. Usunięcie filtra cząstek stałych to radykalne rozwiązanie problemu, które poleca się przede wszystkim kierowcą poruszającym się w ruchu miejskim

Wyłączanie systemów Ad blue

  • Usuwanie AdBlue — na czym to polega? Usuwanie AdBlue w praktyce polega na programowym wyłączeniu SCR przy pomocy sterownika z indywidualną mapą. W tym przypadku mamy więc do czynienia z dezaktywacją wykonywaną na podobnej zasadzie jak przeprowadza się tuning elektroniczny dla podniesienia osiągów silnika.Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 515 850 515

Nawigacja