speedcompany wypożyczalnia samochodów

Wyłączanie AdBlue 

Wyłączanie AdBlue w samochodach czasem jest najlepszym rozwiązaniem problemów z układem SCR. Płyn AdBlue jest używany w pojazdach z silnikami wysokoprężnymi w celu zredukowania emisji spalin. Jest on wtryskiwany do układu wydechowego, gdzie przepala się, aby zredukować emisję tlenków azotu, jednak czasem powoduje problemy z pojazdem. AdBlue to wodny roztwór mocznika, który często zamarza w niskich temperaturach, co jest niemałym problemem dla kierowców, zwłaszcza zawodowych. W niektórych układach SRC znajdują się grzałki, które mają zapobiegać zamarzaniu, jednak są one bardzo awaryjne i często się psują. Usługa wyłączania systemu AdBlue nie wymaga żadnej ingerencji mechanicznej (nie występuje tu wycinanie zbiornika).


Na czym polega wyłączanie systemu AdBlue?


Programowe usuwanie AdBlue w Mysłowicach, czyli mieście, w którym mieści się nasza firma, polega na zmodyfikowaniu oprogramowania sterującego pojazdem w celu usunięcia lub dezaktywacji systemu AdBlue. W przypadku usuwania AdBlue swoją pracę rozpoczynamy zawsze od dokładnego zapoznania się z danym układem, a następnie przystępujemy do diagnostyki. Oczywiście zawsze po wyłączeniu AdBlue w naszej firmie w Mysłowicach, optymalizujemy również oprogramowanie. Pozwala to na wykluczenie ewentualnych błędów związanych z AdBlue.


Usuwanie AdBlue Mysłowice – wybierz profesjonalistów, czyli SPEED Company


Nieumiejętne wyłączenie systemu SCR może bardziej zaszkodzić niż pomóc Twoju pojazdowi. Nasze doświadczenie sprawia, że usługi proponowane przez nas zawsze wykonane są w profesjonalny sposób. Jeśli szukasz najlepszego miejsca w Mysłowicach  i okolicach, w którym możesz usunąć AdBlue, to doskonale trafiłeś. Jesteśmy nie tylko mechanikami, ale także miłośnikami motoryzacji. Zadbamy o Twój samochód w odpowiedni sposób. Oferujemy wyłączanie AdBlue w różnych pojazdach. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły. Odkryj moc przyspieszenia i perfekcyjne osiągi wraz ze SPEED Company - zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i dołączenia do świata pasjonatów motoryzacji!

 

Wyłączanie AdBlue — dlaczego warto z niego skorzystać?


Zamarznięcie płynu AdBlue może całkowicie uniemożliwić dalszą jazdę samochodem z silnikiem wysokoprężnym. Co więcej, grozi również dalszymi uszkodzeniami, jeśli problem nie zostanie prawidłowo rozwiązany. Zamarznięty płyn AdBlue, bez odpowiedniej interwencji, może bowiem ulec krystalizacji, a to z kolei stanowi zagrożenie dla pompy, przewodów oraz wtryskiwacza. Ponadto problemu nie musi rozwiązać też samoistne rozmarznięcie substancji, która nierzadko w takich przypadkach zmienia swoje stężenie, negatywnie wpływając na wydajność pracy całego układu SCR. Wyłączanie AdBlue jest więc odpowiednim sposobem na uchronienie auta przed tymi kłopotami, bez konieczności kosztownej naprawy systemu.


Efektywne i bezpieczne wyłączanie systemu AdBlue w autach z silnikiem Diesla


Jako wykwalifikowani specjaliści, a jednocześnie pasjonaci motoryzacji doskonale wiemy, że naprawa uszkodzonego układu SCR wiąże się z niemałymi kosztami, uzupełnianie płynu AdBlue bywa uciążliwe, a jego zamarzanie to prawdziwe utrapienie właścicieli pojazdów z silnikiem wysokoprężnym. W SPEED Company proponujemy więc wyłączanie tego systemu, które pozwoli pozbyć się problemów, a zarazem nie wpłynie negatywnie na osiągi auta ani wydajność silnika. Jesteśmy w stanie skutecznie zająć się niemal każdym modelem i marką samochodu wyposażonego w silnik Diesla. Zapraszamy zatem do kontaktu!

 

Skuteczne wyłączanie AdBlue w niskiej cenie


Tak, jak wspominaliśmy — naprawa systemu SCR to kosztowna inwestycja. Lepiej zatem nie narażać się na koszty i oszczędzić sobie nerwów związanych z zamarzaniem czynnika AdBlue. W SPEED Company szybko i bezproblemowo załatwisz wyłączenie tego systemu w atrakcyjnej cenie. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, niczym nie ryzykujesz, za to możesz pozbyć się stresujących sytuacji, w których masz problemy z odpalaniem auta. To ważne, zwłaszcza jeśli jesteś kierowcą zawodowym, dla którego każda minuta postoju czy konieczność oddania auta do mechanika to strata finansowa. Wyłączanie systemu AdBlue nie wpływa negatywnie na osiągi samochodu z silnikiem Diesla, nie musisz więc obawiać się wynikających z tego awarii. Jako specjaliści jesteśmy w stanie zając się każdym autem każdej marki jeżdżącym na oleju napędowym.


Jak przebiega wyłączanie AdBlue w naszym zakładzie?


Działanie AdBlue można skutecznie dezaktywować dzięki usłudze wyłączania systemu bezpośrednio w sterowniku silnika. Takie działanie raz na zawsze pozwala pozbyć się problemu z zamarzaniem czynnika, jego krystalizacji podczas rozmarzania lub zamarzania oraz zatkania przewodów i awarii wtryskiwaczy przy niskich temperaturach. Jeżeli Do tej pory Twój samochód odmawiał posłuszeństwa ze względu na kłopoty z działaniem systemu AdBlue, to możesz teraz bezpiecznie i skutecznie wyłączyć go w naszym warsztacie. Zadzwoń i umów się na konsultację ze specjalistami!

 

Obszary działalności

Naszej firmy

Chip tuning

  • Chip tunning obejmuje elektroniczną zmianę oprogramowania sterowników silnika, która zwiększa moment obrotowy jednostki napędowej i poprawia jej osiągi, jednocześnie poprawiając ekonomikę jazdy. Prawidłowo wykonany chiptuning to nie tylko modyfikacja mocy silnika, ale również oszczędność paliwa i jeszcze niższa emisja spalin. Tym samym chiptuning to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne, które poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Wyłączanie filtrów DPF/FAP

  • Filtr cząstek stałych na ogół działa bez zarzutu, o ile samochód od czasu do czasu wyjeżdża na trasę, gdzie jest okazja do wypalenia cząstek stałych zalegających w filtrze. W przeciwnym razie zapchany filtr może znacząco upośledzać pracę samochodu. Usunięcie filtra cząstek stałych to radykalne rozwiązanie problemu, które poleca się przede wszystkim kierowcą poruszającym się w ruchu miejskim

Wyłączanie systemów Ad blue

  • Usuwanie AdBlue — na czym to polega? Usuwanie AdBlue w praktyce polega na programowym wyłączeniu SCR przy pomocy sterownika z indywidualną mapą. W tym przypadku mamy więc do czynienia z dezaktywacją wykonywaną na podobnej zasadzie jak przeprowadza się tuning elektroniczny dla podniesienia osiągów silnika.Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 515 850 515

Nawigacja