speedcompany wypożyczalnia samochodów

Wynajem aut: Katowice

W najróżniejszych życiowych okolicznościach może powstać potrzeba wynajęcia samochodu. Są sytuacje, kiedy udaje się to zaplanować odpowiednio wcześnie, a bywa i tak, że życie przygotuje nam niespodziankę, a auto potrzebne jest od zaraz. Nasza wypożyczalnia sprosta każdej potrzebie — sprawdź flotę oraz dostępność wybranego samochodu, a następnie zarezerwuj go z opcją podstawienia pod wskazany adres w Katowicach.

Wypożyczalnia samochodów: Katowice i inne miejscowości

Niezależnie od tego, czy samochód potrzebny jest na kilka godzin, czy na dłużej, proces wypożyczenia przebiegnie równie prosto, szybko i sprawnie. Nasza wypożyczalnia samochodów Speed Company dysponuje pojazdami, które spełnią każde oczekiwania, a obsługa zajmie się znalezieniem rozwiązania w najbardziej komfortowy sposób. Nie musisz martwić się o nadmiar formalności ani znalezienie odpowiedniego auta. Zajmiemy się tym dla Twojej wygody i z pełnym profesjonalizmem, podstawiając albo odbierając auto po okresie wynajmuKatowic.

Okoliczności, które powodują potrzebę skorzystania z oferty wypożyczalni aut mogą być przeróżne. Może to być niespodziewana awaria rodzinnego samochodu, konieczność oddania auta do mechanika na dłuższą naprawę lub chęć wyjazdu na wakacje przez kogoś, kto na co dzień nie potrzebuje jeździć samochodem. W każdej z możliwych sytuacji warto skorzystać z naszych usług. Osoby poszukujące pojazdu w Katowicach z pewnością będą zadowolone i pozytywnie zaskoczone w każdym aspekcie. Sprawdź ofertę naszej wypożyczalni samochodów 24 h!

Wynajem samochodu na lotnisko w Katowicach

Flota naszej wypożyczalni obejmuje samochody takich marek jak Audi, BMW czy Mercedes. Ale w Speed Company nie zapominamy też o fanach sportowych aut i zwolennikach większych wrażeń za kierownicą. Można od nas wyjechać wyjątkowymi modelami, przygotowanymi specjalnie dla fanów motoryzacji, jak Porsche Carrera czy Mercedes AMG. Proponujemy podstawienie pojazdu na lotniskoKatowicach, abyś mógł po przylocie wygodnie przemieszczać się po okolicy. Serdecznie zapraszamy!

 

Wypożyczalnia aut: Katowice — wszechstronna oferta wynajmu


Na wynajem auta najczęściej decydują się osoby, których własny samochód uległ niespodziewanej awarii, przylatujące z zagranicy w odwiedziny do rodziny w Polsce albo wyjątkowo potrzebujące pojazdu, mimo że na co dzień z niego nie korzystają. Usługi naszej wypożyczalni w Katowicach skierowane są do każdej z tych grup, ale nie tylko. Oferta Speed Company stanowi również doskonały pomysł na przykład na wieczór kawalerski — sportowe auto bez wątpienia okaże się wyjątkową atrakcją dla przyszłego pana młodego. Wynajem luksusowego samochodu sprawdzi się też choćby wtedy, gdy potrzebujemy odpowiednio zaprezentować się, przyjeżdżając na eleganckie przyjęcie firmowe.


Luksusowe i sportowe auta na wynajem w Speed Company


Dla jednych samochód to środek transportu mający przede wszystkim zapewniać komfortową podróż, natomiast dla innych to ekscytująca maszyna zachwycająca nie tylko designem, ale też osiągami. W naszej wypożyczalni aut w Katowicach chcemy zaś odpowiadać na oczekiwania każdego. Flota Speed Company składa się więc z bardzo dużej liczby różnorodnych pojazdów do wyboru, od luksusowych modeli, perfekcyjnych dla miłośników wygody oraz elegancji, po samochody sportowe, ekscytujące wszystkich pasjonatów prędkości. Ponadczasowe Porsche 911 Carrera? Stylowy Mercedes C63 AMG? A może przyspieszające bicie serca Audi R8 V10 RWD? Sprawdź sam!


Rozbudowana flota aut na wynajem w Katowicach


Wiemy, że miłośnicy niezapomnianych wrażeń za kierownicą nie zadowolą się półśrodkami, dlatego dopilnowaliśmy, by w naszej ofercie wynajmu można było znaleźć przede wszystkim najmocniejsze wersje dostępnych modeli aut. Jesteśmy jedną z największych wypożyczalni samochodów w Polsce, co potwierdza nie tylko rozbudowaną flotę pojazdów do wynajęcia, ale też doskonałą jakość obsługi oraz zaufanie, jakim obdarzyło nas liczne grono zadowolonych Klientów. Zapraszamy do kontaktu ze Speed Company w Katowicach!

 

Obszary działalności

Naszej firmy

Chip tuning

  • Chip tunning obejmuje elektroniczną zmianę oprogramowania sterowników silnika, która zwiększa moment obrotowy jednostki napędowej i poprawia jej osiągi, jednocześnie poprawiając ekonomikę jazdy. Prawidłowo wykonany chiptuning to nie tylko modyfikacja mocy silnika, ale również oszczędność paliwa i jeszcze niższa emisja spalin. Tym samym chiptuning to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne, które poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Wyłączanie filtrów DPF/FAP

  • Filtr cząstek stałych na ogół działa bez zarzutu, o ile samochód od czasu do czasu wyjeżdża na trasę, gdzie jest okazja do wypalenia cząstek stałych zalegających w filtrze. W przeciwnym razie zapchany filtr może znacząco upośledzać pracę samochodu. Usunięcie filtra cząstek stałych to radykalne rozwiązanie problemu, które poleca się przede wszystkim kierowcą poruszającym się w ruchu miejskim

Wyłączanie systemów Ad blue

  • Usuwanie AdBlue — na czym to polega? Usuwanie AdBlue w praktyce polega na programowym wyłączeniu SCR przy pomocy sterownika z indywidualną mapą. W tym przypadku mamy więc do czynienia z dezaktywacją wykonywaną na podobnej zasadzie jak przeprowadza się tuning elektroniczny dla podniesienia osiągów silnika.Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 515 850 515

Nawigacja